Yardım Merkezi

Ürünlerimiz başta olmak üzere, WordPress ve diğer birçok konuda bilgi bulabileceğiniz bilgi bankası.

Cevap bulamadınız mı?

Dilerseniz destek talebi, canlı destek veya WhatsApp hattımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Destek Bileti

Bize müşteri hesabınız üzerinden destek taleplerinizi iletebilirsiniz. Ekibimiz sorunuzun cevabını kısa sürede cevaplayacaktır.

WhatsApp Hattı

Dilerseniz WhatsApp hattımıza yazabilirsiniz. Ekibimiz sorunuzun cevabını kısa sürede cevaplayacaktır.

SSS

Sıkça sorulan sorular

Destek talebi hangi saatlerde gönderebilirim?

Destek taleplerinizi 7/24 gönderebilirsiniz. Genellikle aynı gün mesai saatleri içerisinde cevaplandırıyoruz. Gece saatlerinde gelen taleplerde bir sonraki günün mesai saatlerinde cevap veririz. 

Destek hizmetimiz satın aldığınız ürün ile sınırlıdır. Üründe oluşan sorunlar, hatalar veya ürünle ilgili bir ayarın nasıl yapılacağı gibi soruları kapsamaktadır. Ürünle alakalı olmayan örneğin; “Kalıcı bağlantı ayarı nedir?”, “Yedek nasıl alabilirim?”, “Toplu olarak resimleri nasıl silebilirim?” gibi genel WordPress üzerine sorular için iş yoğunluğumuza göre yanıt veremeyebiliriz. 

Canlı destek sistemimiz mesai saatleri veya dışında da aktif olabilmektedir. Canlı destek üzerinden satış öncesi sorular ile acil sayılabilecek konular için destek vermekteyiz. 

WhatsApp hattımız sadece mesai saatleri arasında hizmet vermektedir. Satış öncesi sorular ile çok acil sayılabilecek konular için destek vermekteyiz. 

Telefon ile mesai saatlerinde bize ulaşabilirsiniz. Satış öncesi sorularınız için bizleri arayabilirsiniz. Telefon ile destek ise sadece satın aldığınız üründe geçerli ise ve yine mesai saatleri içerisinde mevcuttur. 

Sorularınız mı var?

Bizi hemen arayın

0224 341 44 31