Garanti ve İade Koşulları

GARANTİ

Cızoğlu Bilişim’den satın alınan yazılım/hizmet için aksi belirtilmedikçe 6 ay süre ile garantilidir. Ürün/hizmet/yazılımla beraber herhangi bir garanti belgesi verilmemektedir. Garanti lisanslama sırasında oluşturularak dijital ortamda tutulmaktadır.

Cızoğlu Bilişim’den satın alınan yazılım/hizmet ve ürünler için aksi belirtilmedikçe verilecek destek süresi azami 6 aydır. 6 aydan sonra destek vermeme yada destek hizmeti satın alınmasını önererek işlem yapma hakkını saklı tutar.

İPTAL – İADE ŞARTLARI VE İADE TALEBİ

Cızoğlu Bilişim’den ürünleri demoları ile inceleyerek ve satış sayfasında yer alan lisans ve teslim koşullarını kabul ederek satın aldığınız tüm onaylanan yada teslim edilen lisanslı yazılım/hizmet için iptal mümkün değildir. Satın alınan lisanslı yazılımın başka bir alan adına devri yada iptal edilmesi mümkün değildir. Kişiye yada firmaya özel hazırlanan yazılım ve hizmetlerin lisanslı olması ayrıca ilgili hizmetlerin bir sunucuya/bilgisayara kurulmasından yada teslim edilmesinden ötürü iptal edilmesi mümkün değildir.