Web Yazılım

Cızoğlu Bilişim olarak biz yaptığımız web site tasarımlarına kendi yazılımımız olan C-IYS(CMS) içerik yönetim sistemini entegre ederiz. Özenle hazırladığımız yazılımda fonksiyonellik ve güvenlik en çok dikkat ettiğimiz nokta. Müşterilerimiz için standartlar dışına çıkmayı severiz. Bu bağlamda en temel işlevleri barındıran C-IYS yazılımına ek olarak müşterilerimizin istediği özel eklentileride kodlarız.

Genel olarak çalıştığımız yazılım dillerini ifade edecek olursak;

1. PHP (Bütün dünyaca kullanılan açık kaynak kodlu web programlama dili) + MySQL (Veritabanı)
2. XHTML 
3. CSS
4. JAVASCRIPT

Web sitelerini kodlarken WC3 standartlarında olmasına azami ölçüde dikkat ederiz. Bütün tarayıcılarda aynı görünmesi için gereken özeni gösteririrz.

Müşterilerimiz için kullanımı kolay, kurum ihtiyaçlarını tam manası ile karşılayabilecek şekilde yazılım sürecini tamamlarız.

Yazılımımızla ilgili veya takıldığınız bir noktada telefon ve uzaktan erişim imkanları ile sorunlarınıza en kısa sürede çözüm üretiriz.

Kısaca biz ekip olarak, profesyonelliğin detaylarda gizli olduğunu düşünmekte ve çoğu firmanın gözden kaçırdığı yada uğraşmak istemediği bir çok detayı mümkün olduğunca gözden kaçırmadan yazılımlarımıza özenle yaklaşmaktayız.