Web Tasarım

Cızoğlu BilişimXHTMLPHPMySQLJavaScript vb. birçok web yazılım dilleri ile projeler üretmektedir. İstenilen özelliklere göre online olarak web üzerinden kolayca yönetilebilen yönetim panelli web siteleri oluşturmaktadır.

Bir web sitesi için en çok dikkat ettiğimiz başlıca maddeleri şöyle sıralayabiliriz;

1. Site hızlı açılmalı,
2. Bütün tarayıcılarda doğru görüntülenmeli,
3. Etkin ve kitlesine uygun olmalı,
4. İçeriğiyle tasarım uyumlu olmalı,
5. Arama motoru site için önemli ise optimizayson yapılmalı,
6. Gözü yormamalı, karmaşık görünmemelidir.

Biz konusunda yetenekli, araştırmacı, web teknolojilerini yakından takip eden ve kendini sürekli geliştiren bir ekip olarak web siteleri yapıyoruz. 

Kısaca belirtecek olursak, statik olarak hazırlanan web siteleri zaman ile verimini yitirir, güncelleme problemleri doğurur. Dinamik olarak hazırlanan ve web üzerinden yönetim paneli bulunan siteler ise hızlı ve kolayca güncellenir ve iş verimi, zaman ve masraf açısından büyük kolaylıklar sağlar.Web Tasarım ciddi bir iştir ve biz işimizi fazlasıyla ciddiye alıyoruz. Web Tasarımda firmanız adına fark yaratan çözümler sunuyoruz.

Sizde ihtiyacınıza göre ne istedeğinizi belirtin, firmanız için size en iyisini sunalım.

Şunu bilmeliyiz ki günümüzde artık teknoloji durmadan gelişiyor ve bu gelişime ayak uydurmak artık firmaların olmazsa olmazlarından. Kurumsal bir tasarım ile firmanızı internet ortamında istediğiniz görsellik ve kalitede sunmanız, müşterilerinize interaktif çözümler yaratmanız sizi bir adım önde yapacaktır. Buda bizi seçmeniz için yeterli bir neden…

Sadece firmalara kurumsal siteler yapmıyoruz, bireysel web siteleride yapıyoruz ve sizi en iyi, en doğru şekilde net ortamına aktarıyoruz. Web sayfası misyonunuzu, vizyonunuzu, bugün ve bugüne değin yaptığınız tüm çalışmaları yansıtmanın en kolay ve en etkili yolu olduğu bilinciyle olabildiğine kullanışlı göz yormayan siteler tasarlıyoruz.

Biz konusunda yetenekli, araştırmacı, web teknolojilerini yakından takip eden ve kendini sürekli geliştiren bir ekip olarak web siteleri yapıyoruz.