Kayra Wordpress haber portal teması

  KAYRA WORDPRESS HABER PORTAL TEMASI


 • SAYFA YAPICI SİSTEMİ
 • 15+ TEMAYA ÖZEL WİDGET
 • TEK BİR TIK İLE KURULUM
 • WORDPRESS ÖZELLEŞTİRİCİ İLE KOLAY YÖNETİM
 • SINIRSIZ RENK, BENZERSİZ TASARIM
 • SINIRSIZ ANA SAYFA VE İÇ SAYFA KOMBİNASYONU
 • GOOGLE DESTEKLİ YAZI FONTLARI
 • %100 RESPONSİVE
 • AMACINA YÖNENELİK PERFORMANS OPTİMİZELİ TEMA
 • *** KURULUM ÜCRETSİZ ***
satin al
 • wordpress kadın teması demo 1
 • wordpress portal teması demo 2
 • wordpress haber teması demo 3
seo
Detaylar

Kayra portal teması kadın, sağlık, eğitim, diyet, zayıflama, vb makale içerikli siteler için tasarlanmış, %100 responsive ve bu alan için optimize edilmiş bir wordpress temasıdır..

 

Özellikle amacına yönelik yapılmış bir temadır. Gereksiz ve aslında ihtiyaç olmayacak şeyleri temaya eklemedik. Hızlı, sorunsuz ve wordpressin son versiyonları ile kusursuz uyum için dikkatle kodlandı. Tamamen wordpress'in istediği kod ve yapı standartına bağlı kalındığı için maximum verimi elde etmeniz sağlanmıştır.

 

Bu temamızda yine widget bileşen sistemi kullanılmıştır. Fakat gerek sürükle bırak sistemi, gerek canlı düzenleyici ile hızlı düzenleme sistemi gibi birçok öne çıkan özelliklerden ötürü page builder kullanılmıştır. Wordpress ekosisteminde yer alan ve ücretsiz bir sayfa oluşturucu olan SiteOrigin kullanılmıştır. SiteOrigin sayesinde istediğiniz kombinasyonda sınırsız şekilde ana sayfa düzeni oluşturabilirsiniz, bunun yanı sıra diğer sayfaları yada yazı içerikleri için bile kullanabilirsiniz.

 

Kayra temamızda kurulumu basitleştirecek tüm altyapıyı sağladık. Sitenizin barındığı hosting eğer çok ağır çalışmıyor ve ortalama bir hızda ise 1dk gibi bir sürede kurulumu yapabilirsiniz. Tek bir tık ile bizim demomuzun aynısı ortalama 1-2dk içerisinde sitenize aktarılıp kurulum tamamlanmaktadır. Sonrasında hemen düzenlemeye geçebilirsiniz.

 

PHP 5.6 - 7.1 - 7.2 - 7.3 - 7.4 vd uyumludur. (Son version IonCube olması yüksek php sürümleri için bir gerekliliktir.)

 Eğer sizde, wordpress haber, spor, moda, sağlık, kadın, eğitim, blog, örgü, diyet teması vb tarzlarda bir siteniz var ve tema arıyorsanız bu temamız bunun için tasarlandı. Binlerce kurulum, sorun çözümü, yüksek hitli wordpress siteleri gibi birçok parametre ve tecrübe aktarılarak hazırlanan temamızı sitelerinide gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

 

 

Sınırsız renk seçeneği.

 

Sosyal medya ikonları.

 

Kayan slider

 

Temayı aldıktan sonra tamamen özelleştirebilirsiniz.

 

functions.php dosyası ioncube ile şifrelenmiştir fakat ihtiyacınız olan functions.php kodları için size functions-ek.php isminde alan ayrılmıştır.

 

Temada sadece functions.php dosyası şifrelenmiştir bunun haricinde bileşenler de dahil olmak üzere hiçbir dosya şifreli değildir. Özgürsünüz...

 

%100 seo uyumlu wordpress haber portal teması.

 

Kolay yönetim paneli.

 

Google fonts.

 

Ticket ile teknik destek.

 

Daha birçok özellik...

 

Kayra Temasını Henüz İncelemediyseniz;
 • wordpress kadın teması demo 1
 • wordpress portal teması demo 2
 • wordpress haber teması demo 3
Bilmeniz Gerekenler

Kayra wordpress haber portal temasını satın almadan önce bilmeniz gerekenler aşağıda listelenmiştir.

 

Tema domaine lisanslanarak size teslim edilmektedir. Size özel bir seri numarası ve lisans dosyası tema dosyaları ile birlikte size verilecektir. Dosyalar size teslim edildikten sonra başka bir domaine transfer yada iptal sözkonusu değildir.

 

Sunucunuzda son versiyon IonCube yazılımının kurulu olması gerekmektedir. IonCube ücretsiz bir şifreleme yazılımıdır. Kurulu olmaması durumunda hosting sağlayıcınızdan destek talebinde bulunmalısınız.

 

Tema üzerinde özel istekler genellikle ücrete tabidir. Uzun zaman almayan istekler ücretsiz olarak yapılabilir. Bu konudaki insiyatif tamamen bize (Cızoğlu Bilişim'e) aittir..

 

Güncellemeler 1 yıl boyunca ücretsiz sunulacaktır. Cızoğlu Bilişim'e üye girişi yaparak yeni versiyonu bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

satin al

Satın almak için cızoğlu bilişim'e üye olmalısınız. Müşteri girişi yaptıktan sonra satın al butonuna tıklayıp havale seçeneği ile siparişinizi gönderebilirsiniz.

 

Ödemeniz bize ulaşıp siparişiniz onaylandıktan sonra "Hizmetlerim" bölümünden "Ürün Dosyasını İndir" bağlantısına tıklayarak tema dosyalarını indirebilirsiniz.

CIZOĞLU BİLİŞİM - Kayra Wordpress Portal Teması - 2021 - Tüm Hakları Saklıdır