EsenKünye - Basın İlan Kurumu Uyumlu Künye Sayfası Eklentisi

EsenKünye WordPress eklentisi ile künye sayfanızı daha sistemli ve Basın İlan Kurumu'nun uyulmasını istediği teknik gerekliliklere uygun şekilde hazırlayabilirsiniz. Bu çok hafif ve etkili eklenti ile kolayca künye sayfanızı hazırlayabilirsiniz.

EsenKünye WordPress Eklentisi, sitenizin künye sayfası ihtiyacını hem daha görsel bir düzen içerisinde sunar hem de künye sayfanızı hazırlarken daha kolay şekilde hazırlamanızı sağlar.

Künye içerisinde girdiğiniz her bilgi özel form alanları ile doldurulur. Bu da hem sitenizde görünen kısımda hem de yönetim panelinde bir düzen sağlar.
 

Tek sefer ödeme ve alan adına ömürlük lisans: 250 TL 
 

DEMO KÜNYE SAYFASI


Yapmanız gereken birkaç adım:

Öncelikle sitemize kayıt olmadıysanız kayıt olup, giriş yaptıktan sonra aşağıdaki satın al butonu ile satın alın. 


1. EsenKünye eklentisini, WordPress admin panelinde Eklentiler bölümünden yükleyin ve etkinleştirin.
2. Sayfalar menüsü altında yer alan EsenKünye ayar sayfasına tıklayın
3. Cızoğlu Bilişim üzerinden ürüne ait lisans kodu kopyalayın ve eklenti ayar sayfasındaki lisans kodu bölümüne girin ve kaydedin.
4. Künyenizi hazırladıktan ve kaydettikten sonra künye sayfasına eklemeniz için wordpress kısa kodunu kopyalayın.
5. Sayfalar->Künye sayfasını düzenleyip yazı yazma alanına kısa kodu yapıştırın.
ÖNEMLİ:

- Sunucunuzda son versiyon IonCube yazılımının kurulu olması gerekmektedir. IonCube ücretsiz bir şifreleme yazılımıdır. Kurulu olmaması durumunda hosting sağlayıcınızdan destek talebinde bulunmalısınız.

- Ürünümüz domaine lisanlanarak size teslim edilmektedir. Size özel lisanslama ile eklenti dosyaları panelinizde aktif olacaktır. Dosyalar size teslim edildikten sonra başka bir domaine transfer yada iptal sözkonusu değildir.